Naturhouse nastavlja širiti mrežu

Tijekom 2015. poslovanje španjolskog Naturhousea konstantno je proticalo "u plusu". Krajem trećeg kvartala u mreži su imali 2.083 poslovnice, što je za 129 više od broja s kraja 2014. Za prvih šest mjeseci 2015, lanac je ušao i na tri nova tržišta – Švicarsku, Litvu i Sjedinjene Države, i na taj način, proširio svoje prisustvo na 29 zemalja. Rast broja jedinica pratio je usporedo i rast prodaje te dobiti. Prema posljednjim podacima, neto dobit dosegnula je iznos od 18,7 milijuna eura, dok je prodaja porasla do 74,1 milijun eura, što je za 2,8 posto više u odnosu na isti period prošle godine.
– Ove cifre još jednom potvrđuju da postoji ogroman interes za uslugu koju pružaju Naturhouse centri. One, također, pokazuju i naš potencijal za rast, naročito kad se uzme u obzir da smo 37 poslovnica otvorili samo tijekom trećeg kvartala, što se, obično, smatra "razdobljem zatišja" jer se poklapa s ljetnom sezonom – kažu u ovoj tvrtki.
Prema planovima, tijekom 2015. i 2016. Naturhouse bi trebao otvoriti 240 centara diljem svijeta. Osnovna strategija razvoja i nadalje će biti franšizing.
U Hrvatskoj je sredinom 9. mjeseca Naturhouse otvorio novu poslovnicu u Zagrebu, na Ilici – međutim, za razliku od prethodnih godina, ovaj su centar otvorili izravno. Prijašnji primatelj master franšize za Hrvatsku, tvrtka Animi, povukla se iz posla, te će razvoj mreže od sada pratiti regionalni menadžeri Naturhousea za Središnju i Istočnu Europu, iz centrale u Poljskoj. Pored ove poslovnice, u Hrvatskoj posluje još jedan Naturhouse centar, takođe u Zagrebu.
pročitajte članke

Franšizing je moguć čak i u „osjetljivim“ područjima poput psihoterapije. Potvrđuje to i primjer Psihološkog savjetovališta Centar iz Beograda.
Za područje se dijetetike odlučila jer je to voljela. Primatelj Naturhouse franšize postala je jer je to bio najbolji izbor, riječi su Radke Tabačekove iz Slovačke.
Naturhouse, lanac specijaliziran za prodaju dijetetskih preparata te savjetovanje o zdravoj prehrani, franšiznu mrežu odnedavno širi i na Malti.
Prodajna mreža slovenskog branda SpinaliS u Poljskoj se razvija kroz franšizu. Partnerima se nude dvije licence – „zlatna“ i „srebrna“.
Zašto su usluge nutricionista sve traženije i što je najveća dobit za primatelje Naturhouse franšize, otkriva Jan Gonda, primatelj master franšize za Češku i Slovačku
Najčitanije

Franšizing je način na koji vlastiti posao možete voditi pod dobro poznatim brendom! Koristi se i od strane nekih od najvećih svijetskih brendova. Stoga - pokušajmo objasniti što je to franšizno poslovanje!
Cbweed, talijanski proizvođač i distributer proizvoda na bazi konoplje, širi poslovanje kroz franšizu i zainteresiran je razviti prodajnu mrežu širom Europe.
Originalni koncept usluge po kojoj se prepoznaju restorani EasyBeer i EasyWine posebno je zanimljiv gostima, a njihova profitabilnost, pak, poduzetnicima koji su zainteresirani za franšizu.
ProfitApp International, vlasnik istoimene aplikacije koja se temelji na programu lojalnosti, povezujući tvrtke iz različitih industrija i kupce, prva je crnogorska franšiza koja je započela širenje u regiji.
Subway, najveći franšizni lanac restorana u svijetu, otvorio je krajem studenog i drugi restoran u Zagrebu.
Popularno na forumu
Ideja za posao? Ljekarna!
Zainteresirani smo za otvaranje Nowa apoteke pa molim da me kontaktirate.Pozdrav...Albina i Hrvoje Stimav
Ideja za posao? Ljekarna!
Postovani,Zaista nas zanima otvaranje apoteke...posjedujemo i vlastiti prostor...Kontaktirajte nas na mail ili na mob.Mob. 098 279 736Mail: albinstima@gmail.comZahvaljujemo uz...
Ideja za posao? Ljekarna!
Poštovani, zainteresirani smo pa bismo Vas zamolili za konkretnije i detaljnije informacije. Srdačan pozdrav Čepo Jelena Tereza med.sestra-instrumentarka KB Sveti...